http://www.csd.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/976163instructions.png
  • 0
Головна

Шановні клієнти!

Центральний депозитарій тимчасово не здійснює обслуговування клієнтів.

Про відновлення роботи буде повідомлено додатково.


Порядок роботи ЦД

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 р. № 850-р, встановлено наступний порядок роботи ПАТ «Національний депозитарій України»:
  • 27 червня 2017 року - робочий день у режимі передсвяткового дня до 17:00, крім операцій, пов’язаних з виконанням розрахунків за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі або поза фондовою біржею з дотриманням принципу «поставка цінних паперів проти оплати», а також розрахунків за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі без дотримання принципу «поставка цінних паперів проти оплати»;
  • 28 червня 2017 року – вихідний день.

 

23 травня 2017 року, НКЦПФР вивела з експлуатації програмний комплекс НДУ-Звіт, припинивши можливість подання учасниками фондового ринку до Комісії за допомогою даного ПК адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів.

На заміну НДУ-Звіт Центральний депозитарій запропонував більш зручний онлайн сервіс «Кабінет клієнта».

Технічна підтримка: +380 (44) 591-04-32, +380 (44) 482-52-13, hd@csd.ua

Зазначені зміни не впливають на використання інших програмних комплексів для подання в НКЦПФР адміністративних даних та інформації в електронному вигляді.


Офіс ПАТ «НДУ» та адреса для кореспонденції:

м. Київ, 04071, вул. Нижній Вал, 17/8, бізнес-центр «Булгаков»

CALL-ЦЕНТР (044) 591-04-04

Інша контактна інформація.Шановні Клієнти!

Акредитований центр сертифікації ключів ПАТ «НДУ» оновив кореневі сертифікати.

Щодо недопущення помилок у функціонування програмного забезпечення ПАТ «НДУ», радимо вам провести оновлення кореневих сертифікатів на ваших робочих місцях (ПК).

Інструкція щодо оновлення заходиться за посиланням.


Шановні Емітенти!

Відбулися зміни до Умов Додаткової угоди до Договору про обслуговування випусків цінних паперів щодо виплати доходів/сум погашення грошовими коштами.

Докладніше за посиланням.Перелік випусків цінних паперів, за якими Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку зупинено торгівлю на будь-якій фондовій біржі на визначений термін.

Перелік випусків 


УВАГА! Зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів емітентів, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Рішення НКЦПФР від 13.03.2015 № 344

Перелік випусків


Статус ППДО

 

On-line сервіс

Дематріалізація

Презентації