Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Головна Новини
Новини
Електронне подання розпоряджень: новий сервіс користується попитом Друк
Понеділок, 23 квітня 2018, 16:32

 

Уже місяць в НДУ працює новий цифровий сервіс, який істотно спрощує процедуру подання розпорядження на формування реєстру власників цінних паперів. Клієнти Центрального депозитарію відреагували позитивно. В електронному форматі подано вже 275 розпоряджень.

Детальніше...
 
Інновації у корпоративному управлінні Друк
Понеділок, 23 квітня 2018, 15:57

 

15 червня 2018 року відбудеться ювілейний V МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ СЕКРЕТАРІВ. Це найбільший в Україні бізнес-форум з питань корпоративного управління. Цього року на форумі зустрінуться управлінці українського та міжнародного бізнесу для обміну досвідом та обговорення актуальних практик корпоративних секретарів.

Якщо ви працюєте у сфері корпоративного управління – цей захід для вас обов’язковий до участі.

Детальніше...
 
НДУ змінює підхід до реформування: учасники фондового ринку задають функціонал і логіку бізнес-процесів Друк
Середа, 11 квітня 2018, 12:05

 

Національний депозитарій України запроваджує у практику реформування світові стандарти. Учасники фондового ринку разом з НДУ формують нові правила роботи, які розширять можливості для розвитку їхнього бізнесу та  стануть драйвером нових сервісів і можливостей для власників цінних паперів.

Детальніше...
 
Шановні клієнти! Друк
Четвер, 05 квітня 2018, 12:11


Звертаємо увагу, що 04.04.18 рішенням Правління Публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України» № 3/7, враховуючи Протокол засідання Ради учасників від 15.03.2018 №26, були внесені зміни та доповнення до Переліку та вартості послуг (тарифів) ПАТ «НДУ» щодо здійснення послуг АЦСК.

Зміни до тарифів вступають в силу з 06.04.2018 року.

Слідкуйте за оновленням інформації щодо переліку та вартості тарифів АЦСК за посиланням.

 
Цифрова революція в НДУ: запущено новий сервіс, який полегшує життя акціонерних товариств Друк
Понеділок, 26 березня 2018, 07:09

 

26 березня 2018 року НДУ запустив новий цифровий сервіс для емітентів цінних паперів. Тепер процедура подачі розпорядження на формування реєстру власників цінних паперів займає кілька хвилин і доступна 24/7.

 


Інформація про власників цінних паперів є невід'ємною частиною корпоративних дій емітентів, як під час проведення загальних зборів так і у разі формування звітності. НДУ, у рамках впровадження європейських стандартів обслуговування, запустив електронну послугу з формування реєстрів власників цінних паперів. Усе, що необхідно клієнтам НДУ - мати електронний підпис і печатку, а також зареєструватися в клієнтському кабінеті на сайті https://my.csd.ua/. Для подачі розпорядження достатньо зробити кілька кліків. В оновленому меню міститься сервіс, який надає можливість заповнити електронну форму розпорядження і відправити її натисканням однієї кнопки.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 53