Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Головна Новини
Новини
В Києві завершилась Міжнародна конференція з питань корпоративного управління Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 15:56

19 – 22 червня 2017 року в Києві проходила міжнародна конференція, присвячена обговоренню стану корпоративного управління в Україні, зокрема, трансформації корпоративного законодавства, підвищення прозорості фінансових ринків та рівня корпоративного управління у відповідності до європейських практик та стандартів. 

Детальніше...
 
Як купити іноземні цінні папери в Україні Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 14:59

 

Електронні індивідуальні ліцензії (е-ліцензіі) на перерахування іноземної валюти за кордон, які запровадив НБУ, відкривають українцям можливість інвестувати в іноземні цінні папери. 
Детальніше...
 
До уваги депозитарних установ: 26 червня буде оновлено ППЗ СОІ Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 10:19

У зв'язку із введенням в експлуатацію розширеного функціоналу відображення діючих обмежень за випусками цінних паперів в системі депозитарного обліку Центрального депозитарію і необхідністю відображення в довідниках цінних паперів таких типів обмежень (в тому числі реквізитів документів, на підставі яких встановлені обмеження) повідомляємо про оновлення ППЗ СОІ. 

Детальніше...
 
Профільний Комітет ВРУ підтримав законопроект по номінальному утримувачу Друк
Середа, 21 червня 2017, 15:19
Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності Верховної Ради України підтримав законопроект №6141 та виніс його на розгляд Парламенту у першому читанні.
Детальніше...
 
Корпоративне управління: міжнародні тренди та українські реалії.Чи встигає українська практика за світовими процесами? Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 15:07

Міжнародні тренди та українська практика корпоративного управління були в центрі обговорення учасників IV Міжнародного форуму корпоративних секретарів, який відбувся 16 червня в Києві.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 51