Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Головна Новини
Новини
Відбулася презентація компанії «Thomas Murray» - «Кастодіальний бізнес у світі та в Україні». Друк
Середа, 23 березня 2005, 19:45
23 березня у приміщенні Української міжбанківської валютної біржі відбулася презентація компанії «Thomas Murray» на тему «Кастодіальний бізнес у світі та в Україні». Про світові тенденції розвитку кастодіальної діяльності та перспективи появи цього виду бізнесу в Україні розповів один з директорів британської компанії Росс Вайтхілл (Ross Whitehill). На презентацію були запрошені представники ДКЦПФР, НДУ, професійних учасників фондового ринку, провідні фахівці та експерти, що працюють на ринках капіталу України.
 
Відбулася презентація компанії «Thomas Murray» - «Інфраструктура ринків капіталів України. Підготовка до Європи» Друк
Понеділок, 21 березня 2005, 19:46
21 березня відбувся семінар на тему «Державна програма розвитку Національної депозитарної системи». Організатори – Міжнародний центр перспективних досліджень та Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку. В обговоренні актуальних питань розвитку ринкової інфраструктури прийняли участь представники ДКЦПФР, Національного депозитарію України, депозитарію МФС, асоціації ПФТС, інших професійних учасників фондового ринку України, провідні українські експерти.
Детальніше...
 
Рада Національного депозитарію розглянула питання про заходи щодо реалізації Державної програми розвитку НДСУ. Друк
Четвер, 30 грудня 2004, 19:50
Відбулося чергове засідання Ради Національного депозитарію України. Серед присутніх на засіданні були представники державних установ та професійних учасників фондового ринку.
Детальніше...
 
Національний депозитарій України став співзасновником Асоціації центральних депозитаріїв Євразії Друк
Четвер, 23 грудня 2004, 19:53
Установча конференція Асоціації відбулася 22 грудня 2004 р. у Москві. Її організаторами виступили "Національний депозитарний центр" і "Депозитарно-Клірингова Компанія". У рамках конференції відбулося підписання Резолюції про заснування Асоціації центральних депозитаріїв Євразії.
Детальніше...
 
Кабмін затвердив Державну програму розвитку НДСУ. Друк
Вівторок, 21 грудня 2004, 20:22
21 грудня 2004 року Кабінет Міністрів України постановою № 1707 затвердив Державну програму розвитку Національної депозитарної системи України.

Програма розроблена Інститутом економічного прогнозування НАН України. Експертизу проекту Програми здійснено Національним інститутом стратегічних досліджень та Науково-дослідним інститутом економічного розвитку Київського Національного економічного університету.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>

Сторінка 50 з 51