Головна

Акції Apple за гривні - НДУ обговорив нові можливості для фінансових установНДУ забезпечує інфраструктуру для придбання українськими інвесторами іноземних цінних паперів. Учасники ринку: представники НКЦПФР, банків, інвестиційних фондів та інших фінансових установ, обговорили процес та питання, які виникають при використанні послуги, що реалізується Центральним Депозитарієм у рамках реформування депозитарної системи та налагодження інфраструктури фондового ринку України.“Ринок очікував цієї можливості довгий час, представники фінансових установ шукали можливості інвестувати у іноземні цінні папери, в тому числі міжнародних компаній - Apple, Facebook, Google та ін. Це було практично неможливо. Були потрібні законодавчі зміни для спрощення процедур інвестування та подальшого розпорядження іноземними цінними паперами на території України. Наразі відбуваються потрібні зміни в законодавчому полі, і Національний Депозитарій України пропонує використовувати доступ до фінансових інструментів більш ніж 50 країн світу. Ми надаємо послугу, через кореспондентські відносини з Clearstream Banking Luxembourg (CBL) (міжнародний центральний депозитарій ЦП, провідний європейський постачальник пост-трейдингових послуг) та центральними депозитаріями інших країн, що забезпечує угодам максимально високий рівень захисту. Це сприятиме прозорості  всіх процесів, чіткому обліку цінних паперів, гарантує максимальну безпеку. Надасть ринку нового етапу - це ще одна цеглинка у побудові якісної та ефективної інфраструктури фондового ринку України. Для банків, інвестиційних фондів та інших фінансових установ - це додаткова ніша для розвитку бізнесу. Наступний крок, який повинні зробити учасники ринку - це проаналізувати прийняття інвестиційних внутрішніх рішень та здійснити відповідні зміни у власних бізнес процесах. Тому ми зібрали робочу групу, виявили проблемні питання і зараз все залежить від проактивності учасників ринку  та бажання розширювати перелік послуг для своїх клієнтів” - говорить Міндаугас Бакас, Голова Правління Національного Депозитарію України.“Ми пропонуємо послугу для безпечного та зрозумілого обліку іноземних цінних паперів для українських фінансових установ та інвесторів. Резиденти України, які є власниками іноземних ЦП, можуть обліковувати, розпоряджатися та проводити операції з ними через українські депозитарні установи, не перетинаючи кордонів України.

Найближчим часом кожен українець зможе купувати акції іноземних компаній, продавати їх на території України та отримувати  дохід в іноземній валюті. Завдяки кореспондентським відносинам НДУ вітчизняні інвестори стають учасниками європейської системи обліку прав власності ” - говорить Андрій Порада, Член Правління Національного Депозитарію України.

 

фотографии встречиДо Уваги Депозитарних Установ! Навчальні семінари по роботі з DEPEND Q! Друк

 

Навчальні семінари по роботі з DEPEND Q!

Відповідно до Календарного плану впровадження нового програмного забезпечення Центрального депозитарію, протягом травня будуть проводитись навчальні семінари по роботі з інтерфейсом нового програмного забезпечення DEPEND Q.

Для участі в навчальному семінарі необхідно заповнити реєстраційну форму до 06.05.2019р.!

Звертаємо увагу, що у зв’язку з обмеженою кількістю місць, максимальна кількість учасників від однієї депозитарної установи - 2 особи. 

Графік проведення навчальних семінарів:

Дата

Час

08.05.19

10:30-13:00

10.05.19

11.05.19

13.05.19

15.05.19

17.05.19

20.05.19

22.05.19

24.05.19

27.05.19

29.05.19

31.05.19

 

Повідомляємо, що за наслідками обробки отриманих даних, розподіл учасників від депозитарних установ по днях проведення навчальних семінарів буде проводитись автоматично.

Депозитарні установи будуть повідомлені про дату їх участі у заході на зазначений в реєстраційній формі e-mail.

Нагадуємо, що початок проведення тестування в масштабах ринку (Market Wide Test) заплановано на 3 червня 2019 року.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 66