Головна

Акції Apple за гривні - НДУ обговорив нові можливості для фінансових установНДУ забезпечує інфраструктуру для придбання українськими інвесторами іноземних цінних паперів. Учасники ринку: представники НКЦПФР, банків, інвестиційних фондів та інших фінансових установ, обговорили процес та питання, які виникають при використанні послуги, що реалізується Центральним Депозитарієм у рамках реформування депозитарної системи та налагодження інфраструктури фондового ринку України.“Ринок очікував цієї можливості довгий час, представники фінансових установ шукали можливості інвестувати у іноземні цінні папери, в тому числі міжнародних компаній - Apple, Facebook, Google та ін. Це було практично неможливо. Були потрібні законодавчі зміни для спрощення процедур інвестування та подальшого розпорядження іноземними цінними паперами на території України. Наразі відбуваються потрібні зміни в законодавчому полі, і Національний Депозитарій України пропонує використовувати доступ до фінансових інструментів більш ніж 50 країн світу. Ми надаємо послугу, через кореспондентські відносини з Clearstream Banking Luxembourg (CBL) (міжнародний центральний депозитарій ЦП, провідний європейський постачальник пост-трейдингових послуг) та центральними депозитаріями інших країн, що забезпечує угодам максимально високий рівень захисту. Це сприятиме прозорості  всіх процесів, чіткому обліку цінних паперів, гарантує максимальну безпеку. Надасть ринку нового етапу - це ще одна цеглинка у побудові якісної та ефективної інфраструктури фондового ринку України. Для банків, інвестиційних фондів та інших фінансових установ - це додаткова ніша для розвитку бізнесу. Наступний крок, який повинні зробити учасники ринку - це проаналізувати прийняття інвестиційних внутрішніх рішень та здійснити відповідні зміни у власних бізнес процесах. Тому ми зібрали робочу групу, виявили проблемні питання і зараз все залежить від проактивності учасників ринку  та бажання розширювати перелік послуг для своїх клієнтів” - говорить Міндаугас Бакас, Голова Правління Національного Депозитарію України.“Ми пропонуємо послугу для безпечного та зрозумілого обліку іноземних цінних паперів для українських фінансових установ та інвесторів. Резиденти України, які є власниками іноземних ЦП, можуть обліковувати, розпоряджатися та проводити операції з ними через українські депозитарні установи, не перетинаючи кордонів України.

Найближчим часом кожен українець зможе купувати акції іноземних компаній, продавати їх на території України та отримувати  дохід в іноземній валюті. Завдяки кореспондентським відносинам НДУ вітчизняні інвестори стають учасниками європейської системи обліку прав власності ” - говорить Андрій Порада, Член Правління Національного Депозитарію України.

 

фотографии встречиШановні клієнти! Друк

 

Нагадуємо, що 03 червня 2019 року розпочалося тестування DEPEND Q в масштабах ринку! Відповідно до Календарного плану впровадження нового програмного забезпечення Центрального депозитарію тестування буде тривати до 22 липня 2019 року. Активна робота щодо підключення до тестового середовища триває і на сьогоднішній день вже 105 депозитарних установ успішно встановили DEPEND Q та 95 ДУ здійснили авторизацію. Звертаємо увагу, що для підключення необхідно ретельно дотримуватися кроків та рекомендацій в інструкціях з налагодження.

 

Market Wide Test

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 67