Головна
Облік іноземних ЦП Друк

 

Центральним депозитарієм значно зменшено тарифи на надання послуг зі зберігання іноземних цінних паперів. Ознайомитися з повною версією нових тарифів можна на веб-сайті Центрального депозитарію. Нові тарифи діють з 07.02.17.

Для прикладу розглянемо розрахунок тарифу за зберігання цінних паперів, код ISIN яких починається з будь-яких літер, окрім ‘UA’:

Припустимо, що облігації італійського емітента загальною номінальною вартістю 7 000 000 євро були зараховані на рахунок депозитарної установи 03.03.2017р.


Хочете отримати розрахунок для власного прикладу ? заповніть заявку.

Центральний депозитарій запропонував більш привабливі умови зберігання іноземних цінних паперів в продовження позитивним змінам в «Інструкції про порядок видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за кордон» (Постанова Правління НБУ від 22.11.2016 року №406), якими спрощено порядок вкладення валютних коштів комерційними банками у високоліквідні іноземні боргові інструменти.

Нагадуємо, що ЦД як клієнт Міжнародного центрального депозитарію цінних паперів Clearstream Banking Luxembourg може здійснювати депозитарний облік цінних паперів іноземних емітентів, розміщених за межами України. Це дає можливість клієнтам депозитарних установ в Україні зараховувати, обліковувати та здійснювати свої права власності (в т.ч. отримувати доходи) без необхідності відкриття рахунків в цінних паперах за межами України. При цьому, підтвердженням прав власності на іноземні цінні папери слугуватиме виписка з рахунку в цінних паперах, видана депозитарною установою в Україні.

Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутись в Управління міжнародних відносин та розрахунків Центрального депозитарію за телефоном (044) 591-04-13.