ЦСК НДУ

Головна Інформація для ДУ щодо КСЗІ
Інформація для ДУ щодо КСЗІ Друк

 

Загальна схема процесу взаємодії програмного забезпечення Системи обробки інформації депозитарних установ з серверною частиною Центрального депозитарію

 

Відповідно до вимог пункту 2 Рішення НКЦПФР від 7 березня 2017 року № 149 «Щодо захисту інформації, що міститься в системі депозитарного обліку, при її обробці в інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах депозитарних установ» надаємо загальну схему процесу взаємодії програмного забезпечення Системи обробки інформації депозитарних установ з серверною частиною Центрального депозитарію.

du-kszi

*Кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) використовується для ідентифікації автора (підписувача) електронного документу іншими професійними учасниками депозитарної системи України, а також для забезпечення цілісності електронного документа.

Професійні учасники депозитарної системи України отримують електронні довірчі послуги від центру сертифікації ключів (далі – ЦСК).

**ВЕГА – програмний засіб криптографічного захисту інформації, що має позитивний експертний висновок Держспецзв’язку в галузі криптографічного захисту інформації № 05/02/02-3146 від 26.08.14.

Експертний висновок Держспецзв’язку.