Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини Найважливіші новини НДУ отримав вісім пропозицій від постачальників програмного комплексу з депозитарного обслуговування
НДУ отримав вісім пропозицій від постачальників програмного комплексу з депозитарного обслуговування Друк
Вівторок, 22 серпня 2017, 09:24

Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України» (ПАТ «НДУ») завершив збір пропозицій від постачальників програмного комплексу з депозитарного обслуговування.

Нагадаємо, що в липні НДУ опублікував умови запиту на пропозиції, ознайомитися з RFP можна за посиланням. Для реалізації поставлених завдань компаніями пропонуються різноманітні технології, в тому числі на базі блокчейн (Distributed Ledger Technology).

«Ми отримали вісім пропозицій від компаній зі світовим ім'ям, які мають досвід впровадження IT-платформ для депозитарного обслуговування в таких країнах як Італія, Бельгія, Австрія, країни Балтії, Туреччина, Сінгапур, Грузія, Вірменія та інші, - розповідає Миндаугас Бакас Голова Правління ПАТ «НДУ». - Тепер на Наглядову раду та Правління чекає непростий процес оцінки пропозицій та вибору постачальника. Озвучити результати й назву компанії, з якою буде підписаний договір, плануємо в жовтні». 

Очікується, що нова IT-платформа, яка замінить існуючу систему обробки інформації Центрального депозитарію, буде запущена в експлуатацію в 2019 році.