06.11.2017 року відбудеться Круглий стіл на тему «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)

Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини Найважливіші новини 06.11.2017 року відбудеться Круглий стіл на тему «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)
06.11.2017 року відбудеться Круглий стіл на тему «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д) Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 08:39

 

6 листопада 2017 року о 13.30. в Інформаційному агентстві  «Укрінформ» ( м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)  відбудеться засідання  круглого столу «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д).У фокусі дискусії - обговорення нових критерієв публічності акціонерних товариств, спрощення ведення бізнесу та розширення можливостей для залучення капіталу, що передбачаються законопроектом.

Побудова ефективного ринку залучення капіталу – пріоритетний напрямок реформування фінансового сектору України. На часі чергова хвиля змін корпоративного законодавства. Зокрема, у Верховній раді очікує розгляду у другому читанні Проект Закону щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів (реєстраційний номер №5592-д), який вплине на діяльність майже 2,5 тисяч публічних акціонерних товариств. Законопроект вирішує проблему обтяжливого «публічного» статусу для акціонерних товариств, який вони успадкували в результаті приватизації і який не приніс жодної доданої вартості їх бізнесу. Законопроект надає право самим акціонерним товариствам обрати – бути їм чи не бути публічними.

Зазначені зміни законодавства направлені на підвищення прозорості фондового ринку та рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах у відповідності до європейських практик та стандартів, що сприятиме захисту прав інвесторів та розширенню можливостей для залучення капіталу українськими компаніями.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку запрошує представників акціонерних товариств, в тому числі банківських установ, інституційних інвесторів, експертів в галузі корпоративного права взяти участь в обговоренні норм законопроекту.

Діалог відбудеться о 13.30.  6 листопада 2017 року в Інформаційному  агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх).

У ФОКУСІ ДИСКУСІЇ:

 • Що змінює законопроект в житті майже 2,5 тисяч публічних акціонерних товариств
 • Яким чином зміни законодавства вплинуть на банки
 • У яких правових рамках працюватимуть акціонерні товариства, які залишать приставку «публічні»
 • Чи на часі чергова хвиля змін корпоративного законодавства
 • Що означає термін «публічна компанія» в розумінні іноземного інвестора
 • Коли українські компанії зможуть залучати фінансування на ринку капіталу України

СПІКЕРИ:

 • Максим Лібанов, Директор Департаменту стратегії розвитку фондового ринку НКЦПФР
 • Павло Різаненко, Народний депутат, Комітет ВРУ з питань фінполітики і банківської діяльності
 • Олександр Бевз, Директор Департаменту ліцензування Національного банку України
 • Оляна Гордієнко, Директор з управління Європейського банку реконструкції та розвитку
 • Анна Бабич, Голова комітету з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України
 • Тетяна Грищенко, Старший юрист Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»
 • Вікторія Капелюшна, Фінансовий директор холдингу «Миронівський хлібопродукт»
 • Микола Ковальський, Директор з маркетингу та комунікацій агрохолдингу «АСТАРТА»

Організатор: Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Медіа-партнери: ІА «Укрінформ», ІА «Інтерфакс-Україна», ІА «Українські новини»,  Financial Club.

Інформаційні партнери:Національний депозитарій України, Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку, Національна асоціація банків України. Комунікаційний партнер – Агенція «Маркет.Інфо».

Акредитація: Сергій Шевченко,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном 067-509-17-27.

Інформація про законопроект на сайті Верховної Ради України:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=61673