Головна Новини Найважливіші новини З 3 серпня починається голосування за кандидатів до складу Ради учасників НДУ
З 3 серпня починається голосування за кандидатів до складу Ради учасників НДУ Друк
Середа, 01 серпня 2018, 10:52

 

До уваги учасників депозитарної системи, що користуються послугами Центрального депозитарію на підставі відповідного договору!

vote rada

У період з 03.08.2018 року до 17.08.2018 р. (включно) буде проводитись голосування за кандидатів до складу Ради учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ».

Взяти участь у голосуванні та ознайомитися з переліком кандидатів до обрання до складу Ради учасників можна за посиланням: https://evote.csd.ua

Звертаємо увагу, що згідно з п. 2.3. Положення про Раду учасників, голосування з обрання членів Ради учасників відбувається шляхом надання Центральному депозитарію учасниками депозитарної системи електронного бюлетеню, засвідченого електронним цифровим підписом АЦСК із зазначенням обраних ними кандидатів у кількості, що не перевищує кількісного складу Ради учасників (не більше 14 кандидатів) за відповідною квотою: не більше 7 (семи) кандидатів від депозитарних установ та не більше 7 (семи) кандидатів від емітентів та КУА, що діють від імені корпоративних інвестиційних фондів. Інструкція щодо голосування за посиланням.

Нагадуємо, що голосування відбувається за принципом: один учасник депозитарної системи – один бюлетень.

У разі виникнення будь-яких питань щодо голосування звертатись до Світлани Сапанчук за номером телефону (044) 591-04-18.

У разі виникнення будь-яких технічних запитань щодо електронного голосування просимо звертатись до Служби підтримки інформаційних систем: (044) 591-04-32.