З 3 серпня починається голосування за кандидатів до складу Ради учасників НДУ

Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини Найважливіші новини З 3 серпня починається голосування за кандидатів до складу Ради учасників НДУ
З 3 серпня починається голосування за кандидатів до складу Ради учасників НДУ Друк
Середа, 01 серпня 2018, 10:52

 

До уваги учасників депозитарної системи, що користуються послугами Центрального депозитарію на підставі відповідного договору!

vote rada

У період з 03.08.2018 року до 17.08.2018 р. (включно) буде проводитись голосування за кандидатів до складу Ради учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ».

Взяти участь у голосуванні та ознайомитися з переліком кандидатів до обрання до складу Ради учасників можна за посиланням: https://evote.csd.ua

Звертаємо увагу, що згідно з п. 2.3. Положення про Раду учасників, голосування з обрання членів Ради учасників відбувається шляхом надання Центральному депозитарію учасниками депозитарної системи електронного бюлетеню, засвідченого електронним цифровим підписом АЦСК із зазначенням обраних ними кандидатів у кількості, що не перевищує кількісного складу Ради учасників (не більше 14 кандидатів) за відповідною квотою: не більше 7 (семи) кандидатів від депозитарних установ та не більше 7 (семи) кандидатів від емітентів та КУА, що діють від імені корпоративних інвестиційних фондів. Інструкція щодо голосування за посиланням.

Нагадуємо, що голосування відбувається за принципом: один учасник депозитарної системи – один бюлетень.

У разі виникнення будь-яких питань щодо голосування звертатись до Світлани Сапанчук за номером телефону (044) 591-04-18.

У разі виникнення будь-яких технічних запитань щодо електронного голосування просимо звертатись до Служби підтримки інформаційних систем: (044) 591-04-32.