Головна Новини Найважливіші новини В правлінні НДУ з’явилася жінка
В правлінні НДУ з’явилася жінка Друк
Четвер, 02 травня 2019, 11:49

 

В правління Національного депозитарію України було обрано жінку. Це рішення було прийнято на загальних зборах акціонерів 26 квітня 2019 року.

 

Про нового члена правління

Новим членом правління стала Марина Адамовська, за яку одноголосно проголосували акціонери, що приймали участь у загальних зборах.

Раніше Марина Адамовська обіймала посаду Начальника Управління депозитарної діяльності та відповідального зберігання цінних паперів. В НДУ працює з грудня 2007 року. Має вищу економічну освіту. Досвід роботи в фінансовій галузі - більше 10 років.

Вона замінить на посаді Андрія Пораду, якого було обрано до складу правління 31 травня 2016 року. Андрій займався операційною діяльністю. За час його роботи було вдосконалено бізнес-процеси НДУ.

Марина Адамовська буде відповідати за операційну діяльність, а також зосередиться на реалізації проекту по впровадженню нової IT-системи DEPEND Q.

Протягом місяця новообрана член правління НДУ вступить на посаду.

«Наразі, правління зосереджено на роботі по вдосконаленню розвитку депозитарної діяльності. В нашій команді з’явився сильний професіонал, який допоможе продовжувати реалізувати стратегію», - прокоментував рішення акціонерів Міндаугас Бакас, голова правління НДУ.

 

Інші рішення акціонерів

Крім того, на загальних зборах акціонерів було ухвалено ще декілька важливих рішень. Перш за все, стосовно виплати дивідендів за результатами роботи минулого року. А також низка питань корпоративного управління.