Головна Новини Найважливіші новини ТОВ в депозитарній системі та стандарти корпоративного управління – головні теми робочої зустрічі з Радою Учасників
ТОВ в депозитарній системі та стандарти корпоративного управління – головні теми робочої зустрічі з Радою Учасників Друк
П'ятниця, 23 серпня 2019, 14:28

 

Вчора, 22 серпня, Правління НДУ на робочій зустрічі з Радою Учасників обговорювали нові документи, які можуть вплинути на роботу професійних учасників фондового ринку України.

Головний документ - стандарти корпоративного управління для професійних учасників фондового ринку, який був розроблений Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Як зазначив Олексій Тарасенко, член правління НДУ, цей документ важливий для розвитку інфраструктури та ринку, але він потребує суттєвого доопрацювання. - «У нас комплексні пропозиції, які ми направимо на розгляд Комісії з цінних паперів. Документ повинен відійти від формату університетського підручника та враховувати сучасні практичні аспекти корпоративного управління та моделі управління ризиками», - додає він.

В свою чергу Рада Учасників фондового ринку підготувала свої рекомендації щодо подальшого розгляду стандартів корпоративного управління.

Крім того, Національний депозитарій окреслив перспективи для розвитку і розширення послуг, які можуть надавати депозитарні установи. Адже наразі активно обговорюється , зокрема, модель обслуговування депозитарієм обліку часток в товариствах з обмеженою відповідальністю та обліку депозитарною системою аграрних розписок. Для депозитарних установ це дає можливість розширювати спектр послуг, які вони надають своїм клієнтам.