Головна Новини Найважливіші новини Шановні відвідувачі!
Шановні відвідувачі! Друк
Понеділок, 23 березня 2020, 15:49

 

Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215), додатково інформує про заходи, які вживаються для охорони здоров'я, а також з метою забезпечення безперервності надання послуг в умовах глобального поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Для виключення випадків поширення COVID-19 серед клієнтів та співробітників на час карантину тимчасово вводить такі обмеження для відвідувачів та представників кур'єрських служб:

1. Обов’язкове дотримання встановлених правил щодо безпечної дистанції між людьми:

-  Вхід до клієнтської зони обмежено – не більше 1 відвідувача в приміщенні;

-  Дотримуйтесь дистанції 1 - 1,5 м із співробітниками НДУ;

2. Перед входом до приміщення обов’язкове використання дезінфікуючих засобів, що знаходяться у вільному доступі в клієнтській зоні.

3. Обов’язкове використання медичних масок під час перебування у приміщенні.


 

За можливістю, користуйтеся web-сервісом «Кабінет клієнта» для подання та отримання документів. У разі, якщо ви досі не використовуєте особистий кабінет для обміну документами з НДУ, рекомендуємо вам встановити його. Нагадуємо, що «Кабінет клієнта» дозволяє підтримувати ключі інших центрів сертифікації ключів.

Розпорядження, листи та інші документи, що не входять до переліку документів, які направляються через web-сервіс «Кабінет клієнта» можна буде надіслати поштовим повідомленням або передати через спеціальний Бокс, розміщений на вході у приміщення Центрального депозитарію.

Також змінюйте спосіб отримання з «особисто представником клієнта» та «кур’єром» на «отримання документів рекомендованим листом».

 

Бережіть своє здоров’я  і наших спеціалістів! Будемо обачними разом!

Залишайтесь здоровими!