Емітентам

Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Емітентам Послуги Система електронного документообігу
Система електронного документообігу для депозитарної установи, що є особою, визначеною на надання емітенту реєстру власників іменних ЦП Друк

Активація послуги «Система електронного документообігу» (далі – СЕД) відбувається після приєднання емітента до запропонованих Центральним депозитарієм Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів, текст яких оприлюднено на офіційному веб-сайті Центрального депозитарію.

Для активації СЕД клієнт (емітент або депозитарна установа, що є особою, визначеною на надання емітенту реєстру власників іменних цінних паперів) надсилає на адресу Центрального депозитарію Заяву щодо використання засобів захищеного обміну даними для взаємодії з Центральним депозитарієм.

Порядок оформлення заяви щодо використання засобів захищеного обміну даними для взаємодії з Центральним депозитарієм:

  • Після заповнення полів електронної форми Заяви щодо використання засобів захищеного обміну даними для взаємодії з Центральним депозитарієм необхідно її роздрукувати у двох примірниках на офіційному бланку клієнта, підписати уповноваженою особою та скріпити печаткою.
  • Підписану і скріплену печаткою Заяву щодо використання засобів захищеного обміну даними для взаємодії з Центральним депозитарієм у двох примірниках необхідно надіслати на поштову адресу Центрального депозитарію (04071, м. Київ, 04107, вул. Тропініна, 7-Г (Операційний департамент) або надати до Центрального депозитарію особисто. Крім того, якщо підписант є особою, яка не має права діяти від імені юридичної особи без довіреності разом із Заявою щодо використання засобів захищеного обміну даними для взаємодії з Центральним депозитарієм, необхідно надати до Центрального депозитарію документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписала Заяву щодо використання засобів захищеного обміну даними для взаємодії з Центральним депозитарієм (наприклад: копія довіреності, ухвали суду та ін.).

Загальний порядок отримання засобів ЕЦП

  1. Необхідно ознайомитись і підготувати документи згідно переліку документів.
  2. Оплатити рахунок-фактуру. Увага! Послуги АЦСК ПАТ “НДУ” надаються за умови попередньої оплати. Перевірте оплату через 1-3 банківські дні за допомогою веб-форми.
  3. Записатись в електронну чергу АЦСК.
  4. Приїхати самостійно або довіреній особі до АЦСК ПАТ «НДУ» за адресою: м. Київ, вул. Тропініна, 7-Г на обрану дату та час згідно запису у електронній черзі АЦСК. При собі необхідно мати документи згідно переліку документів та USB flash накопичувач.

Положення про інформаційно-телекомунікаційну систему обробки інформації Центрального депозитарію цінних паперів (набрало чинності з 16.06.2017 року)

 

Надання консультативної допомоги:

з питань першого підключення до СЕД
загальна консультація та призначення керуючого рахунком
Клієнтський відділ (044) 591-04-18
реєстрація заяви щодо використання засобів захищеного обміну даними для взаємодії з Центральним депозитарієм Клієнтський відділ (044) 591-04-18
укладання договору про надання послуг електронного цифрового підпису Відділ захисту інформації (044) 591-04-29
технічні питання з електронного цифрового підпису Відділ захисту інформації (044) 591-04-29
технічна підтримка роботи в СЕД Служба технічної підтримки (044) 591-04-32