Головна ЦСК/Ключі КЕП
Затверджено новий Регламент роботи АЦСК ПАТ “Національний депозитарій України”. Друк
Понеділок, 14 лютого 2011, 15:50
11 лютого 2011 року Національним депозитарієм України затверджено нову версію Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів ВАТ “Національний депозитарій України” (далі – Регламент). 27 січня 2011 року Регламент було погоджено з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Регламент розроблений відповідно до Закону України “Про електронний цифровий підпис”, Порядку акредитації центру сертифікації ключів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2004 № 903, Правил посиленої сертифікації, затверджених наказом ДСТСЗІ СБ України від 13.01.05 № 3 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 27.01.05 № 104/10384 (із змінами).
 
Регламент визначає організаційні, технічні та інші умови надання послуг електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) акредитованим центром сертифікації ключів ВАТ “Національний депозитарій України” (далі – АЦСК), правила користування послугами АЦСК, а також права, обов’язки та відповідальність обслуговуючого персоналу АЦСК і клієнтів (підписувачів).
 
Дія Регламенту поширюється на АЦСК, заявників, а також клієнтів (підписувачів), які взаємодіють з АЦСК на підставі договірних відносин.
 
АЦСК забезпечує ознайомлення користувачів з положеннями Регламенту за місцезнаходженням АЦСК або його відокремлених пунктів реєстрації та через електронний інформаційний ресурс АЦСК (http://csd.ua).