Укладання договорів про обслуговування випусків цінних паперів Друк

Відповідно до вимог законодавства України протягом року з дня набрання чинності Законом України «Про депозитарну систему України» (12.10.2013) необхідно здійснити дії щодо приведення договорів про обслуговування емісії цінних паперів, укладених емітентами до 12.10.2013, у відповідність до вимог законодавства.

Крім того, відповідно до вимог законодавства України з 12.10.13 розпорядження щодо здійснення розрахунків за правочинами щодо цінних паперів з дотриманням принципу «поставка цінних паперів проти оплати» відповідно до вимог Закону України «Про депозитарну систему України», будуть виконуватись лише за наявності укладеного з емітентом договору про обслуговування випусків цінних паперів.

 

 

Порядок укладення Договору про обслуговування випусків цінних паперів шляхом приєднання:

Укладення Договору про обслуговування випусків цінних паперів відбувається шляхом приєднання емітента до запропонованих Центральним депозитарієм Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів (далі Умови Договору), текст яких оприлюднено на офіційному веб-сайті Центрального депозитарію.

Для приєднання до Умов Договору емітент направляє на адресу Центрального депозитарію Заяву про приєднання до Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів.

Порядок оформлення Заяви про приєднання до Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів:

1. Необхідно заповнити електронну форму для формування Заяви про приєднання до Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів:

2. Після заповнення полів електронної форми заяви про приєднання до Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів необхідно її роздрукувати у двох примірниках на офіційному бланку емітента, підписати уповноваженою особою емітента та скріпити печаткою емітента.

3. підписану і скріплену печаткою емітента Заяву про приєднання до Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів у двох примірниках необхідно надіслати на поштову адресу Центрального депозитарію (04071, м.Київ, Нижній Вал 17/8) або надати до Центрального депозитарію особисто. Крім того, разом із Заявою про приєднання до Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів, необхідно надати до Центрального депозитарію наступні документи:

  • документ, що підтверджує повноваження особи, яка підписала Заяву про приєднання до Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів (наприклад: копія довіреності/ухвали суду/рішення уповноваженого органу Емітента про призначення на посаду керівника).

Другий примірник Заяви про приєднання до Умов Договору про обслуговування випусків цінних паперів з відміткою Центрального депозитарію про її отримання буде повернуто на адресу емітента або надано Центральним депозитарієм особисто уповноваженому представнику емітента.

!!! Договір обслуговування випусків цінних паперів набирає чинності з дня отримання Центральним депозитарієм Заяви про приєднання до цих Умов, підписаної уповноваженим представником Емітента та скріпленої печаткою Емітента.

 

З питань оформлення Договорів обслуговування випусків цінних паперів необхідно звертатись до співробітниів Відділу оформлення договорів за номерами телефонів:

(044) 591-04-35
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .