Головна Новини Найважливіші новини НДУ взяв участь у зустрічі з представниками Депозитарію цінних паперів та клірингової корпорації Китаю
НДУ взяв участь у зустрічі з представниками Депозитарію цінних паперів та клірингової корпорації Китаю Друк
Четвер, 16 червня 2011, 09:05


14-го червня представники НДУ взяли участь у круглому столі між Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України, професійними учасниками фондового ринку України та представниками Депозитарію цінних паперів та клірингової корпорації Китаю (China Securities Depository and Clearing Corporation Limited — CSDCC).

Представники НДУ презентували свою діяльність для зарубіжних колег та висловили бажання щодо подальшого обміну досвідом у сфері депозитарної та розрахунково-клірингової діяльності. «Співпраця з CSDCC буде значним кроком для ринку України у напрямку до посилення інвестиційної діяльності», — зазначив Голова Правління НДУ Сергій Румпа.

Пан Вонг Дібін, заступник Генерального директора CSDCC та Генеральний директор Шанхайської філії CSDCC, звернув увагу на схожість ринків України та Китаю, в історії яких були періоди планової економіки та які тривалий час перебували і продовжують перебувати у стані реформування, тому існують великі перспективи щодо ефективного співробітництва.

Як українська, так і китайська сторони висловили готовність до подальшого взаємного вивчення ринків обох країн та усунення усіх ймовірних перешкод на шляху до більш тісної кооперації у майбутньому, в тому числі встановлення двосторонніх кореспондентських відносин між депозитаріями.