Головна Новини Найважливіші новини НДУ провів семінар на тему "Транскордонні операції з цінними паперами"
НДУ провів семінар на тему "Транскордонні операції з цінними паперами" Друк
Понеділок, 04 липня 2011, 10:12


22 червня в м. Києві відбувся семінару на тему «Транскордонні операції з цінними паперами. Практичні аспекти діяльності та нові можливості для інвесторів та емітентів». Серед питань, висвітлених в рамках цього заходу, були: правова основа роботи через систему кореспондентських рахунків Національного депозитарію України, алгоритми проведення операцій (розрахунків) з іноземними цінними паперами, корпоративні події емітентів тощо. Окремо були розглянуті питання валютного регулювання (ліцензування) інвестицій і розрахунків за цінними паперами, які розкрив представник Національного банку України, запрошений для участі в семінарі.

Семінар відвідало більше тридцяти представників фондового ринку – зберігачів цінних паперів, компаній з управління активами, інвестиційних компаній, а також приватні інвестори.

З огляду на успіх цього семінару та зацікавленість учасників ринку в подібних заходах, НДУ планує продовжити проведення серії семінарів на цю та інші теми, що висвітлюють професійну діяльність Національного депозитарію України.