Home Newsroom
News
Web-сервіс «Кабінет Клієнта» стає більш інформативним для емітентів! Print
Wednesday, 16 December 2020 11:36

 

Команда Центрального депозитарію намагається зробити свій онлайн-сервіс «Кабінет Клієнта» зручним у користуванні та інформативним для клієнтів.

_

При цьому враховуються побажання та зауваження клієнтів, аналізуються найчастіші помилки, що виникають при подачі розпоряджень та причини, з яких розпорядження не приймається до виконання.

Нещодавно в web-сервісі  «Кабінет Клієнта» було додано інформацію щодо наявного поточного авансу на рахунку клієнта та оплати за попередній день, а від сьогодні розпоряднику рахунком буде відображатись попередження, що термін дії повноважень спливає!

Це стане нагадуванням про необхідність оновлення даних у Центральному депозитарії та дозволить зробити це вчасно.

 

Допомагайте нам ставати кращими! Якщо Ви ще не прийняли участь в опитуванні 2020р. скористайтесь цією можливістю саме зараз за посиланням

Чекаємо Ваших відгуків та пропозицій.

 
Нові послуги НДУ: Формування масиву даних Print
Thursday, 10 December 2020 13:13

 

Шановні клієнти! 

Центральний депозитарій прагне створити максимально зручні та комфортні умови користування програмним забезпеченням Depend для депозитарних установ.

Read more...
 
01.01.2021р. набираються чинності нові зміни до Регламенту ЦД та до Положення про СОІ Print
Wednesday, 09 December 2020 18:05

01.01.2021 року набираються чинності нові зміни до Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів та до Положення про інформаційно-телекомунікаційну систему обробки інформації Центрального депозитарію цінних паперів.

Read more...
 
01.01.2021р. набирають чинності Зміни та доповнення до тарифів ЦД Print
Wednesday, 09 December 2020 16:41

 

Шановні клієнти!

09.12.2020р. Правлінням Центрального депозитарію з метою вдосконалення системи оплати послуг щодо здійснення депозитарної діяльності та за погодженням з Радою учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ», було прийнято рішення щодо внесення змін та доповнень до Переліку та вартості послуг (тарифів), що надаються Центральним депозитарієм, а саме:

- Зміни до Глави 2 Розділу І тарифів депозитарним установам.

-  Зміни до Розділу ІІ тарифів емітентам.

-  Доповнення Розділу ІІ тарифів емітентам, пунктом 19 «Послуги з доступу до Кабінету Зборів».

Доповнення тарифів новим Розділом VІ «Перелік та вартість послуг (тарифи) за операції з цінними паперами, що обліковуються на рахунках, відкритих Центральним депозитарієм депозитарію іноземної держави або міжнародній депозитарно-кліринговій організації».

 

Зміни та доповнення до тарифів набирають чинності з 01.01.2021 року.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 72