Home Newsroom
News
Пропозиції щодо внесення змін до Регламенту та Правил ЦД Print
Monday, 11 October 2021 16:10

Шановні колеги!

Національний депозитарій України, у зв’язку із внесенням змін до законодавства та необхідністю приведення внутрішніх документів у відповідність, повідомляє, що рішенням Правління від 11.10.2021р. попередньо схвалено зміни до Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів та Правил Центрального депозитарію цінних паперів.

Read more...
 
Конференція ринків капіталу України - нова платформа для діалогу між регуляторами та учасниками ринку Print
Friday, 24 September 2021 12:21

 

15 вересня у місті Києві відбулася Конференція ринків капіталу України “Перспективи та реалії в сучасному цифровому світі”. Це вже другий захід в цьому році спрямований на налагодження ефективного діалогу для подальшої розбудови ринків капіталу. Конференцію, організаторами якої були Національний депозитарій України, Розрахунковий центр та Професійна асоціація учасників ринків капіталу та деривативів, відвідали більше 150 учасників, серед яких учасники ринку, представники регуляторів, міжнародних організацій, а також Верховної Ради України.
Read more...
 
Конференція ринків капіталу України: Перспективи та реалії в сучасному цифровому світі Print
Friday, 20 August 2021 13:19

Національний депозитарій України спільно з ПАТ “Розрахунковий центр” та Професійною асоціацією учасників ринків капіталу та деривативів запрошує Вас до участі у Конференції ринків капіталу України: Перспективи та реалії в сучасному цифровому світі.

___18

15 вересня 2021 р., Київ, АртПричал, вул.Набережно-Хрещатицька, річка Дніпро, причал №2

початок о 14:00


Конференція відбудеться за участі топ-менеджменту Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та учасників ринку капіталу з метою налагодження максимально ефективного діалогу. Учасники Конференції шукатимуть дієві шляхи вирішення нагальних проблем та будуть обговорювати стратегічні ініціативи, що сприяють сталому розвитку ринків капіталу України.

Йтиметься про готовність законодавчої бази для стимулювання розвитку інновацій, хмарні технології для ринків капіталу, нові інструменти та ринкові продукти, подолання обмежень з допуску та обігу іноземних цінних паперів, а також інші нагальні питання.

 

! Для участі у Конференції необхідно зареєструватися за посиланням.

Вартість участі: 1 500 грн.

 

 За додатковою інформацією пишіть на pr@csd.ua

 

*Захід буде проведений з дотриманням усіх карантинних обмежень.  

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 76