Home Newsroom
News
Шановні колеги! Print
Tuesday, 04 June 2019 08:37

 

Згідно рішення, прийнятого 26 квітня 2019 року на Річних Загальних Зборах Акціонерів Публічного Акціонерного Товариства «Національний Депозитарій України», було призначено Адамовську Марину Олександрівну - членом Правління ПАТ «НДУ» з 04 червня 2019 року.

 
Market Wide Test - Start! Print
Monday, 03 June 2019 09:40

 

До Уваги Депозитарних установ!

Національний депозитарій України повідомляє, що відповідно до Календарного плану впровадження нового програмного забезпечення Центрального депозитарію, з 3 червня 2019 року починається тестування DEPEND Q в масштабах ринку, яке буде тривати до 22 липня 2019 року.

Read more...
 
Завершено ще один з важливих етапів проетку – навчання учасників ринку! Print
Monday, 03 June 2019 08:49

 

Це був надзвичайно активний останній місяць весни для нашої команди та учасників ринку! Завершено ще один з важливих етапів проетку – навчання учасників ринку. Підбиваючи підсумки, ми нагадуємо, що з початку травня ми розпочали проведення навчальних семінарів по роботі з інтерфейсом нового програмного забезпечення DEPEND Q, протягом яких, учасники мали змогу попрацювати в тестовому середовищі нового ПЗ та виконати основні базові операції! Вже минулої п’ятниці фахівцями НДУ був проведений останній навчальний семінар! Дякуємо всім представникам депозитарних установ за активну участь! Ми завжди готові відповісти на всі ваші питання та почути кожного!  Також, впродовж травня фахівцями НДУ продовжувалась робота щодо налаштування каналів зв’язку з учасниками тестування та було підключення до тестового середовища більшу частину депозитарних установ!

Read more...
 
Reliability of NDU assessed by an international auditor Print
Monday, 27 May 2019 12:04

 

Thomas Murray, the international rating company, provided results of the audit on NDU compliance with PFMI IOSCO principles. The assessment of its compliance with PFMI-IOSCO principles was initiated by NDU and backed by EBRD.

Read more...
 
Шановні представники Депозитарних установ! Print
Saturday, 11 May 2019 14:59

 

Нагадуємо, що відповідно до Календарного плану впровадження нового програмного забезпечення Центрального депозитарію, з початку травня проходять навчальні семінари по роботі з інтерфейсом нового програмного забезпечення DEPEND Q.

На сьогодні, фахівцями НДУ проводиться активна робота згідно етапів впровадження нового програмного забезпечення та вже було проведено 3 семінари за участю представників депозитарних установ. Впродовж навчального семінару учасники мають змогу попрацювати в тестовому середовищі нового програмного забезпечення DEPEND Q та виконати основні базові операції.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 69