Головна Новини
Новини
27.09.2019р. ЦД не відкриватиме операційний день! Друк
П'ятниця, 13 вересня 2019, 08:36

 

Шановні клієнти!

Звертаємо увагу, що у зв’язку зі зміною Центральним депозитарієм та депозитарними установами програмного забезпечення для провадження професійної діяльності на фондовому ринку, керуючись пунктом 1.7 Правил Центрального депозитарію цінних паперів, Правлінням ПАТ «НДУ» прийнято Рішення - 27.09.2019 року операційний день Центрального депозитарію не відкривати!

Детальніше...
 
Рішення щодо введення 30.09.2019р. в промислову експлуатацію ПЗ DEPEND та HUBBLE. Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 16:07

 

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що 11.09.2019 року Правлінням ПАТ «НДУ» було прийняте Рішення щодо введення 30 вересня 2019 року в промислову експлуатацію для провадження професійної діяльності на фондовому ринку програмного забезпечення DEPEND та HUBBLE.

Окремо, звертаємо увагу, що згідно з цим Рішенням клієнтам ПАТ «НДУ» дозволяється використання програмного забезпечення DEPEND для провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів), у тому числі, для взаємодії з Центральним депозитарієм, виключно після набрання чинності укладеною з ПАТ «НДУ» угодою про внесення змін до депозитарного договору щодо, зокрема, відкриття та обслуговування агрегованого (их) або агрегованого (их) та сегрегованого (их) рахунку (рахунків) у цінних паперах, а для нових клієнтів – з дня укладення депозитарного договору.

 
Рішення щодо виведення з промислової експлуатації ППДО. Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 16:06

 

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що 11.09.2019 року Правлінням ПАТ «НДУ» було прийняте Рішення щодо виведення з промислової експлуатації для провадження професійної діяльності на фондовому ринку програмного забезпечення Програмний продукт депозитарного обліку (ППДО) з дня введення в промислову експлуатацію програмного забезпечення DEPEND та HUBBLE.

Також, звертаємо увагу, що з дня введення в промислову експлуатацію програмного забезпечення DEPEND та HUBBLE заборонено використання програмного забезпечення ППДО для провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів), у тому числі, для взаємодії депозитарної установи з Центральним депозитарієм, крім використання для зберігання даних системи депозитарного обліку, сформованих до дня введення в промислову експлуатацію програмного забезпечення DEPEND та HUBBLE, а також для формування інформації із системи депозитарного обліку станом на дату, що передує дню введення в промислову експлуатацію програмного забезпечення DEPEND.

 
До уваги депозитарних установ! Друк
Вівторок, 10 вересня 2019, 09:53

 

Нагадуємо, що дата введення в промислову експлуатацію нової IT-платформи Центрального депозитарію DEPEND Q 30 вересня 2019 року.

Детальніше...
 
ТОВ в депозитарній системі та стандарти корпоративного управління – головні теми робочої зустрічі з Радою Учасників Друк
П'ятниця, 23 серпня 2019, 14:28

 

Вчора, 22 серпня, Правління НДУ на робочій зустрічі з Радою Учасників обговорювали нові документи, які можуть вплинути на роботу професійних учасників фондового ринку України.

Головний документ - стандарти корпоративного управління для професійних учасників фондового ринку, який був розроблений Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Як зазначив Олексій Тарасенко, член правління НДУ, цей документ важливий для розвитку інфраструктури та ринку, але він потребує суттєвого доопрацювання. - «У нас комплексні пропозиції, які ми направимо на розгляд Комісії з цінних паперів. Документ повинен відійти від формату університетського підручника та враховувати сучасні практичні аспекти корпоративного управління та моделі управління ризиками», - додає він.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 62