Home FAQ Загальні питання
Загальні питання

1. Чи можна відмінити виконання розпорядження?

Так, якщо це розпорядження емітента на виконання облікової операції та воно ще не опрацьоване у СОІ Центрального депозитарію.

Ви можете перевірити статус Вашого розпорядження за посиланням Cтатуси розпоряджень пошук за кодом Вашого ЄДРПОУ

або у call-центрі за телефоном (044) 363-04-00

Для відміни розпорядження необхідно надати Розпорядження на відміну розпорядження Додаток №43 до Регламенту Центрального депозитарію (але не пізніше, ніж за три робочі дні до дати операції). Додатки до Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів.

Розпорядження на складання реєстрів іменних цінних паперів та довідок на їх основі можливо відмінити не пізніше ніж за три робочі дні до облікової дати, що вказана у ньому.

Вам помогла эта информаци? Да Нет
2. Чи можна, і як саме пришвидшити процес виконання розпорядження на ту чи іншу операції?

Всі розпорядження обробляються згідно з хронологічним порядком їх надходження у строки, визначені нормативними документами.

Регламентом передбачено надання статусу «ТЕРМІНОВО» для розпоряджень на складання  реєстрів іменних цінних паперів та довідок на їх основі. У разі отримання такого розпорядження воно виконується протягом одного робочого дня з дати реєстрації у Центральному депозитарії, за умов, що  депозитарні установи та депозитарії-кореспонденти здійснюють надання облікового реєстру своєчасно. Наявність статусу «ТЕРМІНОВО» в розпорядженні емітента наданого у формі паперового документа, є безвідкличною вказівкою емітента Центральному депозитарію щодо виконання наданого розпорядження першочергово.

У разі отримання такого розпорядження воно виконується протягом наступного операційного дня після дати реєстрації у Центральному депозитарії, або після дати обліку, якщо така дата є датою у майбутньому. Оплата за терміновість здійснюється відповідно до Тарифів Центрального депозитарію.

Виконання за розпорядженнями емітентів операцій викупу та перепродажу викуплених цінних паперів здійснюється тільки за наявності зустрічного розпорядження, наданого ЦД депозитарною установою контрагента.

Вам помогла эта информаци? Да Нет
3. Хто має право підписувати розпорядження?

Розпорядник рахунку, повноваження якого чинні, інформацію про якого внесено в анкету рахунку клієнта, який має дійсний ЕЦП (у випадку використання веб-сервісу «Кабінет клієнта»).


Вам помогла эта информаци? Да Нет
4. Чи можна надати копії розпорядження?

Ні, до розгляду співробітниками ЦД приймаються лише оригінали розпоряджень, засвідчені підписом/ами розпорядника/ків та печаткою товариства (у разі використання печатки)

Вам помогла эта информаци? Да Нет
5. Як пройти верифікацію у режимі відеотрансляції?

Ознайомитись з процедурою проведення верифікації у режимі відеотрансляції можна за посиланням https://www.csd.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=12005%3A2022-03-28-13-49-46&catid=51%3Ahot-news&Itemid=18&lang=ua

Звертаємо вашу увагу, що для проходження верифікації необхідно надати згоду (https://www.csd.ua/images/stories/zip/zgoda_videoverification.zip) на проведення такої.


Вам помогла эта информаци? Да Нет
6. Чи можна направити на електронну адресу документи и оформленні додатки для попередньої перевірки?

Ні, до розгляду приймаються лише оригінали документів. Попередня перевірка не здійснюється.

Вам помогла эта информаци? Да Нет
7. Які документи потрібні для отримання реєстру акціонерів особисто?

Необхідно мати при собі оригінал довіреності за формою депозитарію (додаток №1) , що підписана особою, яка відповідно до даних центрального депозитарію має право діяти від імені клієнта без довіреності та засвідчена печаткою. Разом з довіреністю необхідно надати оригінал документу, що посвідчує особу.

Якщо документи буде отримувати розпорядник рахунку, при собі достатньо мати тільки документ, що посвідчує особу, надання довіреності у такому випадку не потрібно.

Додатки до Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів.
Вам помогла эта информаци? Да Нет
8. Який порядок прийому документів в ЦД?

Для подання документів необхідно скористатися скринькою для вхідної кореспонденції, яка встановлена у приміщенні ЦД. Для подання документів довіреність не потрібна.

Після реєстрації документів  вхідний номер можна дізнатися у нас на сайті у розділі «Статуси розпоряджень». Пошук здійснюється за кодом ЄДРПОУ Вашого товариства, або у call-центрі за телефоном (044)363-04-00.

Вам помогла эта информаци? Да Нет
9. Як дізнатися чи готові документи до видачі?

Щоб перевірити статус документів на сайті перейдіть за посиланням: Cтатуси розпоряджень.

Пошук за кодом ЄДРПОУ Вашого товариства, або у call-центрі за телефоном (044) 363-04-00.

Вам помогла эта информаци? Да Нет
10. Яку інформацію має надати представник кур’єрської служби для отримання документів?

Для отримання документів представник кур’єрської служби має надати таку інформацію:

  • Назва підприємства
  • Код ЄДРПОУ
  • Тип документів
  • Адреса доставки

 

Вам помогла эта информаци? Да Нет
11. Де на сайті можна знайти депозитарний код рахунку?

Депозитарний код рахунку можна переглянути, перейшовши за посиланням: Перелік емітентів. Пошук за кодом ЄДРПОУ Вашого товариства, або за скороченою назвою.

Вам помогла эта информаци? Да Нет
12. Де і як на сайті можна переглянути статус розпоряджень?

Перевірити статус розпоряджень можна перейшовши за посиланням: Cтатуси розпоряджень. Пошук за кодом ЄДРПОУ Вашого товариства, або у call-центрі за телефоном (044) 363-04-00.


Вам помогла эта информаци? Да Нет
13. Де можна взяти додатки до регламенту?

Для того, щоб отримати додатки в форматі Word або PDF, перейдіть за посиланням Додатки до Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів.

Вам помогла эта информаци? Да Нет
14. Як можна надати запити/Розпорядження в електронному вигляді?

Для того, щоб подавати запити/Розпорядження в електронному вигляді необхідно зареєструватися в Кабінеті клієнта https://my.csd.ua. Користування кабінетом клієнта – безкоштовно. Додатково встановлювати програмне забезпечення не потрібно. Єдине, що потрібно зробити – це отримати ЕЦП. 

Вам помогла эта информаци? Да Нет